Armádní profese: Náčelník zpravodajské skupiny

 09. 12. 2021      kategorie: Armádní profese
Přidat na Seznam.cz

5. díl našeho miniseriálu o armádních odbornostech vám přiblíží činnost náčelníka zpravodajské skupiny. Ten, spolu se svým týmem, přebírá od zpravodajských orgánů (průzkumníci apod.) různé informace, které následně protřídí, analyzuje a vyhodnocuje a dále určuje, pro koho jsou dané informace relevantní. Rádi bychom poděkovali všem příslušníkům 42. mechanizovaného praporu, kteří se nám při natáčení tohoto dílu věnovali. Co vše je předmětem činnosti náčelníka zpravodajské skupiny, se můžete podívat v následujícím videu:

Video: Armádní profese: Náčelník zpravodajské skupiny | CZ Defence / YouTube

Tento náš miniseriál má za cíl blíže seznámit čtenáře s konkrétní vybranou armádní odborností či profesí v rámci Armády České republiky. Měl by srozumitelnou formou přiblížit obsah činnosti jednotlivých vojáků vykonávajících danou profesi. Děkujeme tímto Armádě České republiky resp. resortu obrany, že nám umožnily daný seriál natočit a věříme, že se naši čtenáři dozvědí o některých profesích AČR zas o trochu více.

zpravodaj_TITFoto: Náčelník zpravodajské skupiny, spolu se svým týmem, přebírá od zpravodajských orgánů (průzkumníci apod.) různé informace, které následně protřídí, analyzuje a vyhodnocuje a dále určuje, pro koho jsou dané informace relevantní. (ilustrační foto) | MO ČR

 Autor: Michal Pivoňka