Koncept FFF

 21. 10. 2020      kategorie: Koncept
Přidat na Seznam.cz

Mezinárodní zbrojní výstava, odborné panely a networking v rámci FUTURE FORCES FORUM, původně plánované na říjen 2020, se s ohledem na negativní vývoj epidemiologické situace přesouvají na 28. - 30. dubna 2021.

FFF Photos

Praha se v rámci akcí FUTURE FORCES FORUM (FFF) stala dlouhodobým centrem pro setkávání mezinárodní komunity v obraně a bezpečnosti. FFF jako platforma pro odborníky v oblasti obrany a bezpečnosti spojuje uživatele nejmodernějších technologií ve vojenských i civilních bezpečnostních operacích se zástupci průmyslu, státní správy, národních a mezinárodních institucí, výzkumu, vývoje a vzdělávání z domova i zahraničí.

OPENING CEREMONY_1539

Tematické zaměření akcí FFF vždy koresponduje s aktuálními obranně-bezpečnostními potřebami a trendy v bezpečnostním a operačním prostředí nejen ve vojenské, ale i civilní rovině. Do přípravy programu jsou zapojeni experti z ozbrojených a bezpečnostních složek z domova i zahraničí. V rámci výstavy Future Forces Exhibition jsou prezentovány nejnovější technologie a vybavení pro obranné a bezpečnostní použití. V rámci FFF také obvykle probíhají oficiální zasedání odborných pracovních skupin NATO, jejichž členové se aktivně zapojují do programu.

EXHIBITION_VIP_TOUR

Více informací naleznete na stránkách FFF www.future-forces-forum.org nebo na stránkách výstavy Future Forces www.natoexhibition.org

 Autor: Martin Šiška