Fórum a výstava FFF

 21. 10. 2020      kategorie: Fórum a výstava 2021
Přidat na Seznam.cz

FUTURE FORCES FORUM 2020, původně plánované na termín 21. - 23. října, se s ohledem na negativní vývoj epidemiologické situace v souladu s postojem Ministerstva obrany České republiky posouvají na duben 2021.

FFF 2021 - NOVÝ TERMÍN

Akce určené pro odbornou veřejnost proběhnou od středy 28. do pátku 30. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA a zahrnují mezinárodní výstavu, konference, workshopy, kulaté stoly, bilaterální jednání, či vnitřní a venkovní dynamické ukázky. V rámci FFF také jako obvykle proběhnou oficiální zasedání odborných pracovních skupin z NATO, jejichž členové se aktivně zapojují do programu.

Mezi stabilní témata FFF patří interoperabilita a připravenost na konvenční i nekonvenční hrozby; boj proti terorismu; ochrana kritické infrastruktury; ochrana, vybavení, výzbroj a výcvik ozbrojených a bezpečnostních sil; rozvoj pozemních a vzdušných sil; CBRN; vojenské a krizové zdravotnictví; využívání bezpilotních, autonomních a robotických prostředků; logistické procesy; kybernetická obrana a bezpečnost; či umělá inteligence. V rámci výstavy Future Forces Exhibition jsou prezentovány nejnovější technologie nejen z těchto oblastí.

FFF Photos

Předpokládaný program FFF 2021:

 Autor: Martin Šiška