Katalog firem

ÚvodKatalog firemLetecká technika a její zařízení

OMNIPOL a.s.

Společnost OMNIPOL je obchodní a investiční skupinou, která vznikla roku 1934 a v současnosti má 92 zaměstnanců. Hlavním předmětem její činnosti je zahraniční obchod s materiálem speciálního určení. Společnost OMNIPOL se může pyšnit úspěchy jak na domácím, tak také na zahraničních trzích. Exportuje například do zemí Středního východu a Střední a Jihovýchodní Asie. Díky tomu společnost OMNIPOL vykazuje dlouhodobě stabilně dobré hospodářské výsledky. 

Top produkty

Nejvýznamnější produkty společnosti OMNIPOL se rekrutují z oblasti leteckého průmyslu, v současné době se zaměřuje na vývoj a export moderního a efektivního lehkého proudového letounu L-39NG, dále pak jsou součástí jejího portfolia například pasivní radiolokátory, z nichž nejvýznamnější je pasivní sledovací systém 5. generace VERA-NG nebo výrobní linky pro obranný průmysl. 

Vize firmy

Společnost OMNIPOL svým vývojem navazuje na dlouhodobé hodnoty, jimiž jsou ZKUŠENOSTI, INOVACE a ŘEŠENÍ. 
Rádi bychom byli respektovaným partnerem svým zákazníkům a poskytovali jim komplexní služby na světové úrovni. Naším hlavním obchodním cílem je navázat díky letounu L-39NG na předchozí úspěchy společnosti OMNIPOL, a především na věhlas letounu L-39, kterého jsme do celého světa exportovali téměř 3.000 kusů. 

Management

Jiří Podpěra 
Pan Jiří Podpěra vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu Financí a účetnictví. V průběhu své kariéry působil na pozici samostatného advokáta a poté se stal řídícím partnerem advokátní kanceláře Velíšek & Podpěra – advokátní kancelář. Má bohaté zkušenosti z oblasti investičních projektů a mezinárodního obchodu. 1 ledna 2017 byl pan Podpěra jmenován prezidentem společnosti OMNIPOL. 

Jozef Piga
Pan Jozef Piga vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Bratislavě a Harvardskou univerzitu v Bostonu. Během své profesní kariéry působil např. na Velvyslanectvích v Libyi či v Jakartě a zastával řadu významných postů v různých společnostech. V současné době je viceprezidentem pro vnějších vztahy a předsedou představenstva ve společnosti OMNIPOL, kde pracuje od roku 1995. Pan Piga mluví plynně anglicky, rusky a arabsky.

Jan Smutný 
Po dokončení studií na VŠE Praha se specializací na finanční trhy, bankovnictví a hospodářskou politiku začal pan Jan Smutný svoji profesní kariéru ve společnosti Patria Finance. Ve skupině OMNIPOL působí od roku od roku 2014. Do roku 2020 byl předsedou dozorčí rady ERA a.s. V současné době je členem představenstva společnosti OMNIPOL a viceprezidentem pro finance.

Artem Movsesyan

Miroslava Trávníčková
Paní Miroslava Trávníčková zastává ve společnosti OMNIPOL, kde pracuje od rok 2015, pozici Viceprezidentky Úseku majetkových účastí a kontroly. Paní Trávníčková je rovněž místopředsedkyní představenstva společnosti OMNIPOL a zároveň členkou představenstva dceřiné společnosti MESIT holding. Vystudovala Vysoké učení technické v Brně, obor Podniková ekonomika a řízení podniku. V minulosti působila patnáct let v chemické výrobě, kde se vypracovala až do funkce vedení společnosti a v Nemocnici na Homolce na pozici Náměstkyně pro ekonomiku zdravotní péče. 

Kontakty

Adresa: Nekázanka 880/11, 110 00 Praha 1
IČ: 25063138
Telefon: +420 224 011 111
E-mail: omnipol@omnipol.cz
Web: omnipol.com